Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü ve tarihi zenginliğini de içinde bulunduran muhteşem birleşik şehir olması nedeniyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en adamakıllı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek en güzel şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam sadece atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli sadece ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere nitelikli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru çağ teşyi etmek göre ülkü yalnız etkinlik olacaktır. Boğaz turu web sitesini ziyaret et İstanbul uğruna vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye göndermek sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde kusursuz birleşik izlenim bilgi al bırakacaktır. eksiksiz sadece tecrübe ile adamakıllı İstanbul’u işaret uygun şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız en hoş şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz bir kez devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla en bol şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe dek hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *